De mensen

Bert Rotteveel
Directeur
b.rotteveel@rotteveelm4.nl
 
Optimisme is een voorschot op toekomstig geluk

 

Paul de Winter
Bouw- & vastgoedmanager / Directeur Almere
p.dewinter@rotteveelm4.nl
 
Kwaliteit door samenwerking

  

Ilja Erkamp
Administratief medewerkster
i.erkamp@rotteveelm4.nl
 
Kijk naar wat je wilt bereiken, niet naar wat je wilt vermijden

  

Guido van Elst
Bouw- & vastgoedmanager
g.vanelst@rotteveelm4.nl
 
Winnen is belangrijker dan meedoen

 

Tessa Droge
Directiesecretaresse
t.droge@rotteveelm4.nl
 
Je moet niet nádenken maar vóórdenken

    

Renée Bekkering
Vastgoedbemiddelaar en verkoopmanager
r.bekkering@m4vastgoed.nl
 
 Een goede voorbereiding is het halve werk

 

  Richard de Ruiter
Bouw- en vastgoedmanager
r.deruiter@rotteveelm4.nl
 
Wacht niet op een goede dag, maak er één!
Haal alles eruit wat erin zit.
 
 

 
  Mareike Krohmann
Junior bouw- en vastgoedmanager
m.krohmann@rotteveelm4.nl
 
 
 
 

Arjen Alberts
Bouw- en vastgoedmanager
a.alberts@rotteveelm4.nl
 
 


Contactgegevens

Rotteveel M4
Robijnstraat 30
1812 RB Alkmaar
Tel 072 515 58 44
Fax 072 515 59 44
E-mail info@rotteveelm4.nl